Slytherin - żyj jak oni...

Slytherin, jeden z domów wielkiego Hogwartu... Wstąp, zażyj magii...

Ogłoszenie

Wszyscy biorący udział w sesji są zobowiązani do przeczytania tematu na jej temat w dziale Ogłoszenia
Sesja wygląda teraz tak, że uczniowie wyjechali na wakacje, obecnie wracają - niektórzy są nowi, inni nie wrócili w ogóle.
Możecie grać nową postacią, albo pozostać przy starej.
Pozdrawiam, Tonny Riku.

#1 2007-08-21 16:02:05

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Ujawnij się...

jak masz ochote na bliższe kontakty z reszta uzytkowników, to jest miejsce, żeby napisać cos o prawdziwym/ej sobie.

Zacznę: mam 23 lata i studiuje socjologie na UJ. Właściwie to kończę studiować....Czytam dużo i namiętnie, słucham głównie rocka, rzadko trafia się coś spoza. Na początek wystarczy - ja wolę anonimowość


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#2 2007-08-21 16:07:44

Lorien

Uczeń

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 488
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

Witam!
Mam na imię Ania i mam 14 lat. Mieszkam w Łodzi. Słucham różnych odmian melatu, hard rocka, horror punku i gotyku. Lubię dobrą książkę i kawę. Tyle o mnie


"Śmierć to tylko początek..."

Offline

 

#3 2007-08-21 16:22:33

Delian

Uczeń

7371191
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 568
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

Teraz moja kolej:
Jestem Gosia. Mam 12 lat. Mieszkam w Łodzi. Słucham POP-u, R'N'B, dance, trance, musyki tanecznej oraz hip-hop-u zagranicznego. Moje hobby to:akwarystyka, taniec, RPG, MMORPG i jazda konna.
Moje motto to - "Rozstania są po to, by cieszyć się powitaniem."

Dla gaduł  :
GG - 7371191
E-mail - gosi@toya.net.pl


"Rozstania są po to, by cieszyć się powitaniem."

Offline

 

#4 2007-08-21 16:37:49

Vea

Administrator

4317627
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 382
Punktów :   
Klasa: 3
Aktywność: Nieobecna...

Re: Ujawnij się...

No to ja...


Vea, czyli Aśka. Toleruję skrót Aś...
Mam 15 lat, mieszkam sobie w miasteczku na południu Polski, otoczonym górami.
Słucham punkrocka, emo, gotyk też się trafi. Czasami wpadnie coś z pop'u.
Lubię czytać książki, szczególnie T. Pratchetta, ponieważ odpowiada to mojemu (podobno) specyficznemu poczuciu humoru.
Na ogół jestem wesoła, lubię się uśmiechać, ale gdy ktoś mnie zdenerwuje - lepiej nie podchodzić...
Interesuję się przyrodą, muzyką i grafiką komputerową uwielbiam informatykę...
Moje motto to słowa Kurta Cobain'a: "Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."


To tyle Na numer gadu każdy musi sobie zasłużyć


Miałam w górę patrzeć, miałam śmiać się i kochać... wszystkie plany runęły...
Życie, żebyś Ty dupę miało...

~*~*~  tęsknię... ;*  ~*~*~

Offline

 

#5 2007-08-21 16:46:37

Amelie

Moderator

5834267
Call me!
Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 245
Punktów :   
Klasa: V
Aktywność: nieobecna 4-14.08
WWW

Re: Ujawnij się...

Rodzice przed trzynastoma laty w Poznaniu nadali mi jakze romantyczne imie Julia. Jestem otwarta na swiat i ludzi osobka. Kocham zwierzeta (poza owadami, wezami i pajakami ), ktore oczywiscie posiadam rowniez w domu, a dokladniej kota, myszy i tymczasowo tez szczurka. Slucham rocka, punk-rocka, a takze innych gatunkow rocka/punku, pozatym zdarza sie metal, reggae, ska, czy nawet pop, ale ten ostatni naprawde rzadko. Fascynuje mnie parapsychologia, astrologia, zjawiska nadprzyrodzone etc. Lubie czytac, ogladac filmy, jak rowniez siedziec w internecie. Wyglad? Nie jest wazny, ale mam blond wlosy i niebieskie oczy.
GG, Skype i mail sa w profilu .

Ostatnio edytowany przez Pantera (2007-08-21 16:47:18)

Offline

 

#6 2007-08-21 17:16:57

Catie

Uczeń

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 717
Punktów :   -2 
Klasa: 4
Aktywność: wieczorkami ;)

Re: Ujawnij się...

no dobra...to ja też napisze

My name is...Patrycja Dla dziewczyn Pati dla chłopców pełne imie bądź Patra nienawidze jak chłopacy mówią do mnie Pati ^^ Dla przyjaciół Pyska
Latek licze sobie 16 (choć pisze jakbym miała 12 xD no cóż...są na tym świecie przypały ^^)
Mieszkam w Bydzi na ładnej ulicy w ładnej dzielnicy (ale mi sie rymło xD)
Jestem nieśmiałą osóbką która zarazem jest złośliwa i chamska xD Chcę sie nauczyc grać na gitarze (narazie jakoś mi to nie wychodzi xD) Słucham punka, emo, metalu, rocka itp. nienawidze wrecz techna, róshoofego kolorku, pustych panienek, Tokio Gniotów i Blog 27 (blech <rzygi>)
Co by tu jeszcze napisać. GG nie podaje (narazie xD) Skype też nie bo nie posiadam w ogóle xD
to chyba wszystko...a jak ktoś chce wiedzieć wiecej to...niech pw pisza xD

/wiem wiem głupia jestem co ja na to poradze? /


Gdy Się Śmieję Wszyscy Uwagę Zwracają....Gdy Płaczę Ode Mnie Się Odwracają...

Offline

 

#7 2007-08-21 18:02:11

grusia

Uczeń

902994
Call me!
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 294
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

NIE jestem pewna ale rodzice powiedzieli mi że mam na imie Aneta i że podobno mam 17 lat, chciaż średnio im wierze hehe
Mieszkam w okolicach Tarnowa tyle że już na podkarpaciu
Lubie każdy rodzaj muzyki byle by była przyjemna do słychania. Jak Catie próbuje się uczyc grać na gitarze ale tez mi to średnio wychodzi
Lubie tańczyć, śpiewać, dobrze się bawić, jeździć na dyske. a no i strasznie chciałabym skakać ze spadochronu
no chyba już wystarczy


Droga do domu przyjaciele nigdy nie jest zbyt długa :)

Offline

 

#8 2007-08-21 22:58:58

Elein

Uczeń

2557501
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 1093
Punktów :   
Klasa: czy to ważne? ;)
Aktywność: zawsze :D

Re: Ujawnij się...

No to teraz ja...
Wiadomo jak mam na imię. Heh, żadna zagadka. Lat mam 13,5. Przyszłam na świat w w piękne lutowe przedpołudnie. Uczę się w gimnazjum w Lęborku. Słucham rocka, r&b, oraz rapu. Zdarzają się nastrojowe ballady o miłości. Czytam współczesne książki (Brawo Zuzia, Dziewczyna ze śmietnika, Zatoka śpiewających traw, Felix Net i Nika 1,2,3) oraz fantastyczne (Hobbit - czyli tam i z powrotem, Władca Pierścieni, Historia Mrocznego elfa 1,2,3,4, Eragon) Marzenia? Niewielkie Po prostu, odnaleźć się w tym świecie.

Offline

 

#9 2007-08-22 00:49:53

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Ujawnij się...

To jak tak może od razu powiem, że również wolę anonimowość. Moje zainteresowania są różnorakie, a jeśli chodzi o muzykę, to przeważnie coś ... mocniejszego (skojarzenia? ) chociaż są pewne wyjątki.


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#10 2007-08-22 08:35:54

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Ujawnij się...

ja bym zgadywała, że Sepultura


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#11 2007-08-22 15:31:52

Thraxas

Marny Uczniak

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

To przekopiowane z forum. Musicie mi wybaczyć ale 2 raz mi się tego pisać nie chciało.

A wiec na imię mam Mikołaj mam lat 20
Studiuje Inżynierie środowiska w Warszawie
Interesuje się tańcem, wiatrówkami a także wszelkimi rzeczami powiązanymi z moim przyszłym zawodem jak i kierunkiem studiów.
Słucham każdej muzyki, która mi wpadnie w ucho i której tekst rozumie lub znam.
Lubię czytać, pić(oczywiście nie sam), bawi mnie irytowanie ludzi lub ich wyprowadzanie z równowagi. Często mi odwala szajba i wtedy w pokaźnej grupie robimy sobie jaj z ludzi. Potrafię być szalony na zawołanie, zbyt często mowie prawdę i uprawiam kult myślenia nie konwencjonalnego. Jak to powiedziała moja koleżanka:
„twoje odpowiedzi są tak proste, że aż śmieszne ”.
A propos mota, moje to, „jeśli nie masz, po co żyć, żyj na złość innym”

Offline

 

#12 2007-08-22 20:57:19

AktynLing

Uczeń

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

No to chyba przyszedł czas na mnie
Urodziłem się w tym samym okresie, kiedy w Polsce upadł ustrój Komunistyczny. Imię rodzice dali mi po jednym z apostołów, niestety apostołem to ja nie jestem. A tak poza tym to jestem całkiem nieprzeciętnym chłopakiem;). Hoduję dzikie bestię(ptaszniki), biegam po lasach w umundurowaniu "Ranger", w ręku trzymając moją wierną M-kę i mając jedynie kilka magazynków wypełnionych po brzegi plastikową amunicją(ASG). Śpię pod gołym niebem oglądając gwiazdy(takie moje hobby, które dzielę z kumplem).  Czytam dużo i wszystko. Słucham The Doorsów mając cichą nadzieję, że otworzą mi "drzwi percepcji". W życiu mam kilka zasad, staram się tak żyć, aby niczego nie żałować oraz wszystkiego w moim życiu spróbować, bo tylko w tedy człowiek stanie się mądry.

Jak o czymś sobie przypomnę to dopiszę

Ostatnio edytowany przez AktynLing (2007-08-22 20:57:35)


http://img518.imageshack.us/img518/3079/sygnaturaxa2.jpg

Offline

 

#13 2007-08-22 21:01:39

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Ujawnij się...

Brawa za wybór muzyczny Aktyn Ale fragment o spaniu z kolegą pod gołym niebem brzmi dwuznacznie


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#14 2007-08-22 21:04:55

AktynLing

Uczeń

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

lol, jestem pełnym heteroseksualista, nie żadnym bi czy homo, chociaż nic do nich nie mam jak trzymają się z dala ode mnie Mogę Cię zapewnić, że mamy osobne śpiwory.


http://img518.imageshack.us/img518/3079/sygnaturaxa2.jpg

Offline

 

#15 2007-08-22 21:11:36

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Ujawnij się...

Ja Cię o nic nie posądzam, tylko stwierdzam fakt A że jesteś hetero widać, więc się przypadkiem nie stresuj


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#16 2007-08-22 21:54:52

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Ujawnij się...

Powinnam sobie taki zegar odliczający jego czas na pulpicie umieścić...Gdzie to mogę znaleźć?


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#17 2007-08-22 22:04:28

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Ujawnij się...

Ah... Czyli ktoś jednak przeczytał tę wiadomość? Jak to znajdę, to Ci na PW napiszę, bo tutaj nie będę linkami sypać


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#18 2007-08-25 12:45:03

Ariko

Uczeń

7786493
Call me!
Skąd: stamtąd gdzie spadają anioły..
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 182
Punktów :   
Klasa: 4
Aktywność: Nieobecna
WWW

Re: Ujawnij się...

Witam wszystkich xD

Ariko, czyli Dobrochna (tak wiem, dziwne imię, ale nie do mnie z pretensjami tylko do rodziców xD)
Mam 19 lat, obecnie będę zaczynać I rok studiów na kierunku biologia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Mieszkam w małej miejscowości oddalonej o 70 km na południe od Poznania.
Słucham rocka, gotyku, metalu symfonicznego, emo rocka, alternatywy, nu-metalu, czasem pop'u, nie cierpię techno i disco polo. =='
Jestem energiczną, zwariowaną osobą.
Przesadną romantyczką i pesymistką.
Zbyt mocno wszystkim się przejmuję.
Kocham taniec i śpiew. To ostatnie w szczególności.
Interesuję się genetyką, anatomią człowieka, kryminalistyką i ezoteryką.
W każdym bądź razie dużo tego

Po studiach ( jeśli skończe) chce pracować w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym


To chyba tyle...

Ee, jak coś to reszta na gg


http://img340.imageshack.us/img340/5853/7d5013e326155b60mednf3.jpg
.zmieniona na duszy i umyśle, wróciłam.
czy na stałe? któż to wie...

Offline

 

#19 2007-08-25 12:47:04

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Ujawnij się...

Ariko miło Cię poznać


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#20 2007-08-25 13:30:12

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Ujawnij się...

Właśnie ... I UAM Mam nadzieję, że wczujesz się w sesję


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#21 2007-08-25 13:32:02

Ariko

Uczeń

7786493
Call me!
Skąd: stamtąd gdzie spadają anioły..
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 182
Punktów :   
Klasa: 4
Aktywność: Nieobecna
WWW

Re: Ujawnij się...

Uuu, Tonny czyżbyś też studiował na UAM ? xD

Na razie to szukam pracy i mieszkania.
Studia zaoczne, niestety. =='


http://img340.imageshack.us/img340/5853/7d5013e326155b60mednf3.jpg
.zmieniona na duszy i umyśle, wróciłam.
czy na stałe? któż to wie...

Offline

 

#22 2007-08-25 15:06:26

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Ujawnij się...

Hehe, chodziło mi o to, że UAM taki ... UAMowy jest Że w ten sposób to określę, chociaż pewnie nikt nie zrozumie. Jeśli chodzi o moje dziwne odczucia, to trudno jest ubrać je w słowa


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#23 2007-08-27 16:06:06

Chary

Uczeń

3124721
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 185
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

przyszła kolej na mnie ;]

A więc mam na imie Michał... (zachwycony tym imieniem nie jestem:) rodzice próbuja mi wmówić że urodziłem się w sierpnia roku 1993, lecz z pewnych źródeł dowiedziałem się że jest to nieprawda na prawde urodziłem się 30 lutego. Mój nick tutaj (Chary) nie pochodzi od Harrego tego z książki (Poterra) lecz od mojego nazwiska, którego niestety nie zdradze :PPP. Hmmm... Co by tu jeszcze napisać, książek praktycznie nie lubie, wyjątki to seria Harry Potter oraz trylogia Christophera Paulini, Dziedzictwo. Aktualnie słucham muzyki alternatywnej i czasami metalu. Lecz często mi się to zmienia. ;] Więc to już chyba będzie na tyle

Offline

 

#24 2007-08-27 18:29:18

Skylii

Uczeń

4276656
Zarejestrowany: 2007-08-26
Posty: 177
Punktów :   
Klasa: 4
Aktywność: czasem
WWW

Re: Ujawnij się...

Pora na mnie

Mam na imię Agniesza, a oznacza ono : czysta, niewinna(pochodzenia greckiego). Mam 14 lat, mieszkam w Łodzi i chodzę do klasy aktorskiej. Moją pasją jest taniec i myślę, że poruszanie się po parkiecie dobrze mi wychodzi. Bardzo lubię dobrą lekturę i namiętnie ją czytam. Ogólnie rzecz biorąc jestem słodką romantyczką , która szuka inspiracji w pełnym cudów świece i sztuce;). A co do muzyki słucham wszystich rodzai, od muzyki klasycznej do rocka Lubę RPG i jazdę konną.


"Piękne są tylko chwile"...

Offline

 

#25 2008-08-01 11:30:09

Nindel

Nowy

Skąd: KSY
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ujawnij się...

Jako, że nowa jestem dobrze by było się przedstawić... Nazywam się Paulina lecz znajomi mówią mi Nindel, Nin albo Nina... Co lubię? Czym się interesuję...? Hmm... Lubię fantastykę (lubie? Kocham xD ), militarię, czytam dożo o religiach świata, sektach. Kocham gry fabularne, Aphalon, Neuroshima (jako gracz i MG). Słucham... Hmm... Zależy od humoru (albo od sesji xD )... Pop i techno omijam szerokim łukiem. Czytam dużo. Jaka jestem...? To zależy już od człowieka...


Zimna była ma dusza,Niewyrzeczony ból... Róża pośród deszczu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Dziwnowie