Slytherin - żyj jak oni...

Slytherin, jeden z domów wielkiego Hogwartu... Wstąp, zażyj magii...

Ogłoszenie

Wszyscy biorący udział w sesji są zobowiązani do przeczytania tematu na jej temat w dziale Ogłoszenia
Sesja wygląda teraz tak, że uczniowie wyjechali na wakacje, obecnie wracają - niektórzy są nowi, inni nie wrócili w ogóle.
Możecie grać nową postacią, albo pozostać przy starej.
Pozdrawiam, Tonny Riku.

#1 2008-08-01 14:59:29

Amelie

Moderator

5834267
Call me!
Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 245
Punktów :   
Klasa: V
Aktywność: nieobecna 4-14.08
WWW

Vea - wrócić czy nie wrócić?

Właśnie rozmawiałam z adminką forum - Veą. Nie będę rozstrząsywała całej sprawy kto, dlaczego i po co, ale odeszła ona z forum za sprawą kłótni z pewną użytkowniczką. Starsi użytkownicy wiedzą, o co chodzi. No i otóż - wszystko zależy od Was. Na chwilę obecną z administracji jestem tylko ja. Nie wiadomo, czy Durga, druga adminka jest zainteresowana prowadzeniem forum, wobec tego mam pytanie do wszystkich użytkowników: Czy chcecie, aby Vea wróciła na forum? I jeżeli by wróciła, to jako admin do porządków, czy też do RPG?
To Wasza decyzja, więc proszę o opinie.
Ankiety nie robię, bo ważniejsze jest to, co macie do napisania w tej sprawie, a nie ilość głosów.

Offline

 

#2 2008-08-01 15:26:34

bartekt

Uczeń

7340430
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 845
Punktów :   -1 
Klasa: zerówka
Aktywność: często

Re: Vea - wrócić czy nie wrócić?

Vea wróć! Vea wróć! Jako admin RPG ofc.

Offline

 

#3 2008-08-01 15:33:16

Catie

Uczeń

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 717
Punktów :   -2 
Klasa: 4
Aktywność: wieczorkami ;)

Re: Vea - wrócić czy nie wrócić?

WRÓĆ! ja cie prosze wróć Veuś oczywiscie, że jako admin ^^


Gdy Się Śmieję Wszyscy Uwagę Zwracają....Gdy Płaczę Ode Mnie Się Odwracają...

Offline

 

#4 2008-08-02 01:39:05

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Vea - wrócić czy nie wrócić?

Khem, Khem. A o mnie już wszyscy zapomnieli? Ja tutaj wbrew pozorom wchodzę . Durga jest adminem, pomijając mnie, Ty jesteś jedynym moderatorem (moderatorem była też wcześniej Durga, ale awansowała przez mój wyjazd).

Jeśli chodzi o Veę - moją wersję znała i sądzę, że powinna ją nadal pamiętać. Zamiast robić jakieś większe cyrki z odchodzeniem, kasowaniem konta itd. mogła nadal pisać od czasu do czasu, albo nie pisać nic - tak jak wszyscy przez wiele miesięcy i teraz spokojnie może wrócić, czy jak tam chce to suzmnie nazwać. Nikt jej przecież nie broni, a ja zawsze mówiłem, że jest administratorem. Więc nie ma gadki.


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#5 2008-08-02 14:57:22

Elein

Uczeń

2557501
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 1093
Punktów :   
Klasa: czy to ważne? ;)
Aktywność: zawsze :D

Re: Vea - wrócić czy nie wrócić?

Pantero, wszyscy wiedzą że to ja pokłóciłam się z Veą, ale później podałyśmy sobie ręce i myślę że dobrym pomysłem będzie jeżeli Vea wróci. Mimo wszystko ona jest z nami od początku i RPG bez niej jest... inne.

Offline

 

#6 2008-08-02 16:43:28

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Vea - wrócić czy nie wrócić?

niezależnie od wszytskiego forum tak naprawdę zakładała Vea i nigdy nie uważałam, że jej odejście zforum miało sens więc jestem za powrotem. Czy do funkcji admina - zależy tylko od niej i od was, jeśli 3 adminów to za dużo, to ja mogę abdykować to już zależy od was


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#7 2008-08-02 20:24:35

AktynLing

Uczeń

Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 83
Punktów :   

Re: Vea - wrócić czy nie wrócić?

Hmm... ja tam nie wiem o co chodzi, bo odszedłem trochę wcześniej niż Vea. Jednak chętnie wrócę razem z nią na te forum. Tylko najpierw muszę ogarnąć wszystkie rzeczy, które się tutaj zmieniły podczas mojej nieobecności. Witam znajomych i nie znajomych:)


http://img518.imageshack.us/img518/3079/sygnaturaxa2.jpg

Offline

 

#8 2008-08-03 13:41:44

Vea

Administrator

4317627
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 382
Punktów :   
Klasa: 3
Aktywność: Nieobecna...

Re: Vea - wrócić czy nie wrócić?

Więc... postanowiłam się tu wypowiedzieć i podziękować wszystkim za to, co tu napisaliście...
Do tej pory wahałam się, czy wracać... jednak po rozmowie z kilkoma osobami oraz przeczytaniu tych postów dziś postanowiłam już ostatecznie...
wracam na slytherinRPG jako Administrator, żeby pomóc Tonny'emu i Durdze w ich obowiązkach...
Ponadto - tu miałam największy dylemat, jednak udało mi się podjąć decyzję - chciałabym wrócić (może nawet od zaraz...) do sesji RPG jako Vea... dawna Vea, nie chcę zmieniać swojej postaci...

Obiecuję jednocześnie - Agacie i wszystkim pozostałym - że moje zachowanie (czepianie się itp.) już się nie powtórzy... Będę się ograniczać, żeby wprowadzić tu rzeczywiście luźny charakter miłej gry...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
powracająca

PS: Zamykam topic


Miałam w górę patrzeć, miałam śmiać się i kochać... wszystkie plany runęły...
Życie, żebyś Ty dupę miało...

~*~*~  tęsknię... ;*  ~*~*~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl