Slytherin - żyj jak oni...

Slytherin, jeden z domów wielkiego Hogwartu... Wstąp, zażyj magii...

Ogłoszenie

Wszyscy biorący udział w sesji są zobowiązani do przeczytania tematu na jej temat w dziale Ogłoszenia
Sesja wygląda teraz tak, że uczniowie wyjechali na wakacje, obecnie wracają - niektórzy są nowi, inni nie wrócili w ogóle.
Możecie grać nową postacią, albo pozostać przy starej.
Pozdrawiam, Tonny Riku.

#1 2007-10-22 15:27:47

Delian

Uczeń

7371191
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 568
Punktów :   

Forum podupada

No jak kazde forum kiedys ma gorsze czasy... Wiem, ze jeszcze ktos tu pisze ale tych osob duzo nie jest... Pomyslalam ze mozna by bylo przerobic forum na cos bardziej w stylu prawdziwego rpg. Podam link (tylko zeby nie bylo nic o spamie) - http://z11.invisionfree.com/Eldalie_Lindarlen/
Sadze ze wtedy zwiekszyla by sie obecnosc uzytkownikow.
Porozwazajcie nad ta propozycja.

.:Delian:.


"Rozstania są po to, by cieszyć się powitaniem."

Offline

 

#2 2007-10-27 19:24:31

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Forum podupada

Delian, bardzo długo zastanawiałam się, jak Ci odpisać. I tak naprawdę dalej nie wiem. Oczywiście masz rację, coraz mniej tu się dzieje, ale to przecież zależy od nas wszystkich, prawda?
Co do przerabiania: jakie konkretnie zmiany chciałabyś tu widzieć? Oczywiście widziałam stronę, do której link wstawiłaś, ale wolałabym, żebyś wypunktowała propozycje - wtedy każdy użytkownik będzie mógł się wypowiedzieć i pomyślimy nad udoskonaleniami


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#3 2007-10-27 19:31:23

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Forum podupada

Tak samo jak Durga, mam nijaki problem z odpowiedzią. Owszem, forum upada, ale proces upadku można zatrzymać, ale potrzebne jest zaangażowanie uczestników. Jak ktoś się potknął i spada ku ziemi, to nie znaczy, że musi się z nią zderzyć - zawsze ktoś go może złapać, zatrzymać, albo sam sobie poradzi. To, że forum podupada, nie oznacza, że całkowicie upadło, bo da się z tym coś jeszcze zrobić, tylko trzeba chcieć.
Osobiście chyba wolałbym, żeby pozostało to w takiej formie w jakiej jest, z pewnymi małymi zmianami.
Celem założenia forum była ucieczka z forum Nexus'owego, gdzie spotkaliśmy się z swego rodzaju agresją i głupotą...


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#4 2007-10-28 15:42:10

Vea

Administrator

4317627
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 382
Punktów :   
Klasa: 3
Aktywność: Nieobecna...

Re: Forum podupada

Możliwe, że forum podupada... Rzeczywiście wchodząc tutaj widzę coraz mniej osób on-line danego dnia, ale to nie powód żeby od razu mówić że podupada. Mamy rok szkolny, dla niektórych jest to rok cięższy, albo końcowy danej szkoły... Nie można wymagać, że zawsze będą tu tabuny ludzi jak w wakacje...
Ja sama do komputera siadam może raz w tygodniu i to na godzinę - dwie... na więcej nie mogę sobie pozwolić przez nawał nauki - wychodzę z domu na zajęcia o 8, wracam po 15, często nawet później... Nie jestem w tej kwestii na pewno wyjątkiem. Dlatego nie ma wg mnie sensu zakładanie takich topiców, to co się dzieje na forum każdy widzi i nie sądzę, żeby koniecznością było zagęszczanie atmosfery wyrażeniami, że ono upada...
Miejcie też trochę dystansu do tego forum, nie oczekujcie że zawsze będą Ci których chcecie, że zawsze będzie tak kolorowo i radośnie jak w wakacje...
Jeszcze ode mnie jedno ogłoszenie - zastanawiam się nad odejściem całkowitym z forum... przez nadmiar nauki, zajęć straciłam kontakt z wieloma osobami, rezygnuję z wszystkich forów na jakich jestem... Wyznaczyłam sobie cel i muszę do niego dojść, dlatego nie mam czasu już na takie 'drobiazgi' jak fora, blogi itp... Dlatego też nie wypowiem się w kwestii zmiany wystroju forum, a jednocześnie...
przekazuję wszystkie sprawy - organizacyjne itp. - w ręce Tonny'ego. Od teraz ON jest odpowiedzialny za to forum...
Ja mogę się już pożegnać w sumie... Może kiedyś jeszcze wpadnę...

Vea


Miałam w górę patrzeć, miałam śmiać się i kochać... wszystkie plany runęły...
Życie, żebyś Ty dupę miało...

~*~*~  tęsknię... ;*  ~*~*~

Offline

 

#5 2007-10-28 16:20:14

Elein

Uczeń

2557501
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 1093
Punktów :   
Klasa: czy to ważne? ;)
Aktywność: zawsze :D

Re: Forum podupada

Uważam że nasze forum na prawdę nie upada, bo według mnie dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Właściwie, nie mam co powiedzieć, bo wszystko dobrze ujęła Durga oraz Vea, nie wspominając o Tonnym. Dlatego ja zostaję, i nie chcę robić z tego forum masówki, ponieważ znamy się dobrze, nasza historia toczy się dalej, rozumiem, kilka osób więcej, jednak nie chciałabym z tym nic innego robić. A i, to jest prawdziwe RPG

Offline

 

#6 2007-10-28 19:16:33

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Forum podupada

Agata, bardzo Ci dziękuję - to, że Tonny i Vea wypowiedzieli się na korzyść forum było dla mnie oczywiste, ale to dzięki reszcie i osobom takim jak Ty forum istnieje


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#7 2007-10-29 16:32:23

Elein

Uczeń

2557501
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 1093
Punktów :   
Klasa: czy to ważne? ;)
Aktywność: zawsze :D

Re: Forum podupada

Dziękuję Usłyszałam coś miłego od jakiegoś czasu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl