Slytherin - żyj jak oni...

Slytherin, jeden z domów wielkiego Hogwartu... Wstąp, zażyj magii...

Ogłoszenie

Wszyscy biorący udział w sesji są zobowiązani do przeczytania tematu na jej temat w dziale Ogłoszenia
Sesja wygląda teraz tak, że uczniowie wyjechali na wakacje, obecnie wracają - niektórzy są nowi, inni nie wrócili w ogóle.
Możecie grać nową postacią, albo pozostać przy starej.
Pozdrawiam, Tonny Riku.

#326 2008-03-17 10:26:10

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Pokój Życzeń

<Wahała się> nie jestem pewna o co chodzi <usiłowała zyskać na czasie> chcieliśmy odpocząć i odseparować się od ludzi w PW, przyszliśmy tu...<urwała, jak to wszystko wyjaśnić, od czego zacząć? I czy na pewno nie narażą Agaty na jakieś niebezpieczeństwo?Łyknęła gorącej herbaty i sparzyła się w język. Usta wykrzywiły jej się w dziwnym grymasie>


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#327 2008-03-18 18:24:31

Elein

Uczeń

2557501
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 1093
Punktów :   
Klasa: czy to ważne? ;)
Aktywność: zawsze :D

Re: Pokój Życzeń

To może ja pójdę <Wstała i odłożyła szklankę na stolik. Następnie skierowała się do drzwi. Obejrzała się i uśmiechnęła się, a następnie pomachała im w pożegnalnym geście. Otworzyła drzwi i wyszła na korytarz. Następnie skręciła gdzieś na prawo i zniknęła za zakrętem>

Offline

 

#328 2008-03-19 15:42:15

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Pokój Życzeń

*Mimowolnie odetchnął. Cała sytuacja z Agatą wydawała mu się bardzo dziwna. Za dziwna* Nie rozumiem ... A Ty?


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#329 2008-03-20 10:11:44

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Pokój Życzeń

<Nie wiedziała co powiedzieć, miała wrażenie że Agata poczuła się odrzucona, a przecież nie o to chodziło...Powoli wszystko wokół wydało jej się strasznie odległe, widziane jak przez mgłę. Potrząsnęła głową i dziwne uczucie minęło> Sama nie wiem... <odpowiedziała niepewnie. Nie miała pojęcia czy pierścień, sztylet i cała ta sprawa gdziekolwiek ich prowadzą, a jeśli tak, to w jakim kierunku>


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#330 2008-03-25 00:29:05

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Pokój Życzeń

*Wzruszył ramionami. Chciał się skupić na sprawie sztyletu, księgi i tego całego bałaganu, jednak czuł się też tak, jakby go to w ogóle nie obchodziło. Ani dziwne znaki, ani wilkołactwo. Nic.* Nie chce mi się ... *Mruknął, chociaż niekoniecznie chciał pokazywać przed Durgą, jakie myśli mi teraz po głowie chodziły* Jakoś tak ... *Chciał się wytłumaczyć, ale nie wiedział co powiedzieć i urwał. Znowu wzruszył ramionami*


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#331 2008-04-03 10:42:06

Durga

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 547
Punktów :   
Klasa: 5
Aktywność: stała bywalczyni

Re: Pokój Życzeń

<Poruszyła się niespokojnie. Wyczuwała dziwne napięcie i nie wiedziala jak się zachować. W międzyczasie herbata juz dawno wystygla w jej rękach i nie był nawet sensu jej pić> To może rzucimy okiem na regaly z książkami, na pewno jest tu cos co nam się przyda <i nie czekając na reakcję ruszyła w stronę pierwszej półki>


You'll soon find out some wizarding families are much better than others. You don't want to go making friends with the wrong sort. I can help you there.
You don't know what I'm capable of, you don't know what I've done - Draco Malfoy

Offline

 

#332 2008-04-07 23:56:25

Tonny Riku

Administrator

Skąd: Stamtąd *pokazuje ręką*
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 456
Punktów :   
Klasa: 6
Aktywność: Stały bywalec

Re: Pokój Życzeń

*Chociaż dziewczyna tego nie mogła widzieć, skinął głową i z trudem podniósł się z poduszek, coby też się księgom przyjrzeć. Przechodząc obok niej, delikatnie musnął ręką jej włosów, niby to przypadkiem. Po chwili jednak, jakby nic się nie stało, począł przeglądać tytuły woluminów różnorakich.*


Onnelliset tunnit alkaa viimein väsyttää
Käännä se pois
http://orodlin.pl/images/promo/userbar.jpg

Offline

 

#333 2008-08-03 13:56:19

Vea

Administrator

4317627
Zarejestrowany: 2007-08-21
Posty: 382
Punktów :   
Klasa: 3
Aktywność: Nieobecna...

Re: Pokój Życzeń

POKÓJ MAGII... JAK ZAWSZE SPEŁNI KAŻDE TWOJE ŻYCZENIE... WEJDZIESZ?


Miałam w górę patrzeć, miałam śmiać się i kochać... wszystkie plany runęły...
Życie, żebyś Ty dupę miało...

~*~*~  tęsknię... ;*  ~*~*~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Dziwnowie